Založení firmy

  • Chcete začít podnikat?
  • Podnikáte jako fyzická osoba a už nechcete dál ručit veškerým svým osobním majetkem?
  • Nebo jen potřebujete novou firmu?

 

  Dnes už není založení nové firmy časově ani finančně tak náročné jako ještě před několika lety. O to víc je kladen důraz na preciznost a sofistikovanost. My zajistíme pro vás vše potřebné, od prvního kontaktu s námi můžete mít svou vlastní firmu už za několik dnů.

 

  Poradíme vám jakou právní formu by měla nová firma mít, prolustrujeme vámi zvolený název firmy, zda-li není obsazen, a zařídíme veškeré písemnosti. Pomůžeme vám vybrat vhodný předmět podnikání, navrhneme správnou výši základního kapitálu a způsob jeho splacení. Obstaráme notáře, navštívíme živnostenský i finanční úřad, obchodní rejstřík nevyjímaje. 

 

  Budete-li chtít, můžeme zařídit i sídlo nové firmy. A pokud máte potíže s personálním obsazením nové firmy (obvykle u akciových společností), zprostředkujeme kontakt na loajální a odborně zdatné osoby.

  Prostě komplexní služba.

 

  Pokud máte zájem o založení nové firmy, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktů nebo příslušného formuláře.

 

Copyright © 2008 EKONRAD s.r.o., All Rights Reserved | Webdesign by Fresh Services, s.r.o.
EKONRAD s.r.o. / Tel.: +420 731 74 60 60 / Fax: +420 538 70 71 25 / E-mail: info@spravafirmy.cz
EKONRAD s.r.o.
Web spravafirmy.cz je portál zaměřený na běžný i krizový chod malých a středních podniků. Návštěvníci tohoto webu mohou přes jednotlivé sekce získat naším prostřednictvím účinnou pomoc jak při řešení svých aktuálních nesnází…

Více zde